>  Події   >  Відкриття винного бару Wine Not на Саксаганського: насолоджуйтесь граючи
xwm_Am6SPwc76nw_3zqZ_A-article

Подія, яка порадує поціновувачів тонких смакових букетів вин і теплої вишуканої атмосфери. На вулиці Саксаганського відкривається винний бар Wine Not. Усі бажаючі можуть відвідати офіційне відкриття закладу 22 грудня о 19:00.

Як і у будь-якого ідейного закладу, у Wine Not є своя неповторна “фішка”, розповідають засновники закладу. Відвідувачі не тільки насолодяться багатою винною картою і кухнею, але і навчаться розбиратися у вині в ігровій формі.

Кожному бажаючому буде надана настільна гра. Проводячи час в душевній дружній компанії за цією грою, гості вчаться розрізняти сорт, країну походження, міцність та колір вина – незабаром ви відчуєте себе справжнім сомельє.

В Wine Not є можливість продегустувати десятки видів вина. Ціна напоїв – від 2 до 6 євро за келих. Вино можна взяти з собою, щоб пригостити близьких або привезти як сувенір – в пляшках продаються вина з Франції, Іспанії, Італії, Португалії та Нового світу.

Ще одна цікава пропозиція від винного бару – опція безлімітного вина для компанії з трьох людей. Кожна людина, яка хоче взяти участь в цьому, платить трохи менше 10 євро, і готово – весь вечір йому будуть приносити стільки напоїв, скільки душа забажає.

У винному барі Wine Not присутня цікава практика дегустаційних сетів. Щодня ці сети різні і складаються з трьох видів вина. Вартість одного такого сету – 4 євро.

Що стосується закусок, вони приємно здивують навіть найдосвідченішого гурмана. До вина можна замовити равликів (4,5 євро), брускети (1,5-3 євро), тартар з лосося з трюфельною пастою (6,5 євро), м’ясне плато (5 євро) і сирне плато (8 євро).

Залишити коментар