>  Шопінг   >  У Києві відкрилася нова галерея сучасного мистецтва The Naked Room
naked

The Naked Room – це професійна галерея, у якій ви можете вивчити експозицію, насолоджуючись чашкою кави. Крім того, витвори мистецтва доступні і для придбання.

Відкриття The Naked Room стало можливим саме завдяки вулиці Рейтарській, на якій, власне, і знаходиться локація. Марк Уілкінс, співзасновник та режисер галереї, підкреслив, що Київ ще не має свого культурного серця. І воно повинно було з’явитися саме на цій вулиці. Таким чином, творці The Naked Room розраховують підтримати інші заклади, які знаходяться тут, і стати партнерами та сусідами.

Локація розташована в старому дореволюційному будинку, де раніше була маленька швейна фабрика. Тут займалися виготовленням чоловічих костюмів. Однак через деякий час вона з’їхала, чим негайно скористалися засновники галереї.

naked2-1024x683

Першим проектом, який представили у The Naked Room, стали фотосерії Олени Субач “На Межі”, а також В’ячеслава Полякова “Львів – Божа Воля”. Для фотографів це перші індивідуальні виставки в Україні. Переглянути їх фотографії можна буде до 24 січня. Оновлення експозиції буде проходити раз на місяць.

Також в галереї є The Naked Bar, який створили співробітники Foodies. Тут є невелике меню, що включає в себе кавову класику та різні сорти східного чаю. Шанувальники вина можуть вибрати щось з винної карти, яку в The Naked Bar обіцяють постійно оновлювати.

Також в локації є книжковий корнер, куратором якого виступає IST Publishing. Шанувальники літератури зможуть придбати книги про мистецтво, фотографію, дизайн і багато іншого. Крім того, у продажу є і комікси. Засновники видавництва пообіцяли особисто допомагати всім бажаючим з вибором, а також робити для кожної книги короткий опис, чому варто зробити саме такий вибір.

Також творці The Naked Room обіцяють проводити величезну кількість заходів. Через деякий час тут почне роботу лекторій та з’явиться кінопрограма. Більш того, будуть проходити і події, які займуть час між оновленням експозицій. Цей формат отримав назву The Naked Statement. Ідея полягає в проведенні коротких pop-up виставок, демонстрації портфоліо художників і сесії The Naked Portrait.

Залишити коментар