>  Незвідані куточки   >  Трамвай з міста в рай: зелена планета Пуща-Водиця
8

Пуща-Водиця – парк та мікрорайон на околиці Києва. Ліси і озера, чисте повітря та цілюща питна вода, тиша і спокій зустрінуть вас, коли ви приїдете в цю прекрасну місцевість.

Перші згадки про селище Пуща-Водиця з’явилися в 1724 році. Там було створено лісове господарство, де кияни могли відпочити від будівельного буму і тотальної індустріалізації, що охопила столицю на початку XIX століття.

Ліс Пущі-Водиці має площу близько тридцяти тисяч гектарів, в основному він дубовий і сосновий. Тут ви знайдете безліч річок, каскад озер та інших природних багатств. Саме тому, за часів Радянського Союзу в Пущі Водиці розташовувалися всілякі дитячі табори, санаторії, будинки відпочинку – деякі з них функціонують і донині. Паркові алеї, скульптури, чудові ландшафти і можливості для пікніка на природі – все це є у Пуща Водиці.

Парк Пуща-Водиця: там, де відпочиває Серце

pusha_vodica_2  Площа самого парку займає лише 12 гектарів, проте він оточений лісом. Якщо ви перейдете через місток мальовничого озера Горашихи, то зможете гуляти тут годинами, і галасливе місто не потурбує вас.

Окрема пам’ятка Пущі Водиці – це її трамвайні лінії. Трамваї не тільки прокатають вас по околицях, але і «розкажуть» свою історію – а історія за ними багата. Ці трамваї в часи першої і другої світової воєн возили солдатів на лінію фронту і забирали звідти поранених. Ці ж трамваї – доставляли дрова в люті морози. У Пуща-водиці відпочивали такі особистості, як Петро 1, Катерина 1, Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Лев Толстой та Леся Українка.

На озері Горашиха можна покататися на човні або катамарані, а також просто покупатись.

Залишити коментар