>  Шопінг   >  Шопінг по-європейськи або з українським колоритом — що оберете ви
gl-1

Подорож в Україну стане більш повною та пам’ятною, якщо ви привезете з неї сувеніри. Керамічний посуд, прикрашений відповідно до місцевості, де був вироблений. Вишиванка або сукні, розшиті традиційними українськими візерунками. Вироби ручної роботи з вовни або пряжі. Яйця-писанки і ляльки мотанки, карпатський чай або львівський шоколад — головне, щоб сувенір відповідав основним принципам: він повинен бути з характером країни, яку представляє. Або ви хочете поповнити своє життя продуктами світових брендів?
Україна може запропонувати як європеїзовані масштабні торгово-розважальні центри, з різноманітністю знаменитих брендів, так і локальні майстерні народних промислів, що представляють народні сувеніри. Обирайте стиль вашого шопінгу і насолоджуйтеся покупками!

ТРЦ «Гулівер»(Київ)

Один з найбільших торгових центрів в Україні, в якому повно відомих брендів від найпрестижніших і дорогих до цілком доступних за цінами. У підвалі розташувався супермаркет. З розважальних зон доступні фітнес-центр, зона для дітей, боулінг, кінотеатр, кафе і ресторани.

Шопінг-молл «Дафі» (Харків)

Одяг популярних брендів, кінотеатри, дитячі зони і багато іншого запропонує вам цей центр.

ТЦ «Фабрика» (Херсон)

Центр пропонує величезний вибір одягу, взуття, тут представлені дуже популярні бренди в цій сфері. Кінозали і дитяча зона з батутами не дадуть занудьгувати.

Ринок «Привоз» (Одеса)

Ринок з двовіковою історією постачає місцевих жителів і гостей міста не тільки продуктами, а й плітками та анекдотами. Купувати продукти для обіду, спостерігаючи поведінку та характери одеситів, або просто пройтися по ринку — це окреме задоволення і пригоди.

Ринок «Кураж Базар» (Київ)

На цьому блошиному ринку можна знайти часом найнесподіваніші і раритетні речі. Вінтаж і супермодерн, потрібне і звичайні дрібнички — кожен знайде собі до смаку. Їжа на ринку смачна і різноманітна, та й відпочинок тут може бути найякіснішим.

«Мрії Марії» (Київ)

Магазин, що пропонує етнічні якісні сувеніри: одяг, прикраси, кераміку, декор та багато іншого, зробленого руками майстрів.

Лайфхаки в українському шопінгу

В Україні немає чітко фіксованих та однакових для всіх дат розпродажів, все носить індивідуальний характер і прив’язане до магазину або ринку. Акції можуть бути приурочені до будь-яких дат конкретного міста.
Торгуватися на ринку можна, але все буде залежати від ситуації. Багато продавців закладають у вартість знижку, тому сторгувавшись до потрібної вам ціни, ви можете так і не дізнатися, що саме така ціна була заздалегідь і очікувана.
Часто розпродажі проходять після свят або по закінченню сезону, коли потрібно збути нерозпродане за сезон. Щоб вчасно помітити знижки, потрібно уважно дивитися по сторонам — оголошення про це можна побачити несподівано і в будь-якому місці.
Ринки часто не працюють по понеділках, а у вихідні дні магазини можуть закриватися раніше звичайного.

Залишити коментар