>  Шопінг   >  Що привезти з Києва
h5-post-6

Ви їдете до Києва і вже замислюєтеся про подарунки та сувеніри? Це правильно, адже у столиці можна знайти безліч практичних і не дуже речей, які стануть гідним трофеєм. Фотографії – це, звичайно, добре, але завжди хочеться і чогось матеріального (і справді, не обклеювати ж фотками всю кімнату). Пропонуємо до вашої уваги список речей, які можна і навіть потрібно купити в Києві та захопити додому як сувенір для себе або у подарунок для близьких.

Вишиванка

1_new

Вишиванка – це найперше, про що можна подумати перед поїздкою. Ну і що в них такого, запитаєте ви? Здавалося б, їх купити можна в будь-якому місті сотнями. Ось тільки в столиці дійсно найкрутіші вишиванки, які у інших містах не знайдеш.

Наприклад, у 2016 році Віта Кін порадувала українців новою колекцією вишиванок ручної роботи. Вони виглядають, як дуже гарне плаття. Це сувенір не тільки на стіну повісити замість килима, але і практична річ, в якій не соромно відвідати серйозний захід. До речі, роботи дизайнерки продаються не тільки в Києві, їх можна знайти і за кордоном. Однак варто врахувати і фактор ціни. Такий подарунок, зрозуміло, дешевим точно не буде.

Трохи пізніше аналогічну колекцію випустила і ще одна відома дизайнерка Юлія Магдич. Зрозуміло, відразу ж спалахнули суперечки про плагіат, які не вщухають і досі. Але яка нам різниця? Можна купити в Києві вишиванку і без вишукувань. Така краса у бабусі обійдеться приблизно в $50. До речі, теж ручна робота, тільки без лейбла якогось мегабренду.

Плаття-плакат

2

Так-так, ви все правильно прочитали. У Києві дійсно можна купити сукню із зображеннями і гаслами з радянської епохи. А з’явилася така можливість завдяки працям Юлії Єфимчук. Вже кілька сезонів вона випускає колекції в дусі СРСР.

Сукні суворі, виконані в мінімалістичному стилі та відображають стандартні шати радянських трудівниць. Більш того, на них реально намальовані плакати. Наприклад, було б цікаво мати у гардеробі сукню із зображенням радянських трудівниць і написом “Миру – мир”. Тут можно знайти і багато інших вельми іронічних написів, які не мають нічого спільного з історичним минулим. Але як би там не було, такий сувенір дійсно порадує своєю оригінальністю кого завгодно.

Сумки від Kofta

1021-1024x683

Дизайнер Костянтин Кофта зробив собі ім’я на колекціях взуття. Але в минулі роки він доповнив свої колекції ще й сумками. Вийшло яскраво, нестандартно і просто круто. Елегантність і чарівність речей проявляється в неправильних формах і вельми суперечливих елементах, які виходять за традиційні рамки. Найсвіжіша колекція Kofta присвячена… Людському страху!

Купальник від Vezzarium

Vezzarium-Vert-2

Ще одне цікаве рішення – купальники від бренду Vezzarium, які випускає Олена Везза. Прекрасний підбір кольорів, етнічний візерунок і багато інших відмінних рис роблять речі гарним сувеніром. Більш того, ці купальники двосторонні. Якщо раптом десь з’явилося забруднення, можна зайти в найближчу роздягальню, переодягнутися і продовжувати насолоджуватися відпочинком. Перша колекція вийшла в минулому році. Але з таким трофеєм буде складно. Справа в тому, що свого сайту у Веззи немає, а працює вона виключно під замовлення. Яка ймовірність виловити дизайнерку в Києві?

Браслет из Closer

closer

Якщо ви їдете до Києва, то вам обов’язково потрібно відвідати Closer. Ні, ви просто зобов’язані це зробити. Адже це найкраще місце в столиці, де можна відірватися по повній програмі. Сюди можна прийти як одному, так і компанією, як зі своїми, так і з випадковим знайомим. Вражень від берлінської клубної музики з приголомшливим звуком і відчутною дози вжитого алкоголю залишиться маса! Згадати б лише це все на ранок… І, як мінімум, залишений на пам’ять браслет нагадає, де ви вчора були. А заодно і збереже спогади (якщо ви, звичайно, зможете згадати все).

Принти від EtchingRoom#1

6

EtchingRoom#1. Тут Аня Хотькова і Христина Ярош створюють унікальні, шикарні принти. Такі речі дійсно не соромно повісити у найвиднішому місці. У своїй студії вони творять найрізноманітніші шедеври: літографії, ліногравюри, гравюри і т. д. Тут ви знайдете і маленькі, красиві шкарпетки з наймилішими кошенятами, і картини у кілька метрів в довжину.

Якщо ви хочете шедевр, який нагадає вам про час перебування у Києві, то можна вибрати відбиток з видом на місто та дирижаблем, який завис над будівлями. Аня і Христина регулярно проводять майстер-класи, тож і ви можете прийти до них, та зробити унікальний шедевр.

Книга «Мистецтво українських шестидесятників»

7

Нещодавно видавництво “Основа” випустило великий тираж книги “Мистецтво українських шестидесятників”. Над роботою працювали мистецтвознавці Ліза Герман і Ольга Балашова. У ній ви знайдете унікальну інформацію про один з найважливіших періодів української культури.

Сьогодні “шестидесятників” асоціюють з правозахисниками та літературним об’єднанням, проте насправді слід, який вони залишили в мистецтві, набагато глибше. Крім літератури, вони займалися живописом і архітектурою, фотографією і графікою. Ці люди не боялися експериментувати у періоди жахливої цензури, коли за це можна було поплатитися свободою або навіть життям.

Залишити коментар