>  Про Україну

Україна – щедра і гостинна країна, якій є чим поділитися з кожним гостем. Народні ремесла, архітектура, багата культура, мальовничі місця для відпочинку та натхнення, багата історична спадщина – все це стане ближчим з кожним новим відвідуванням. Чисті вільні ріки, густі ліси, гори в шапках хмар, море стали відмінними місцями для екотуризму. Кухня заслуговує окремого опису, це справжнє свято для гурманів, ситно і смачно. Відвідування України залишить насичені яскраві враження і створить бажання відвідати країну знову, за новими емоціями і подорожами.

about

Національна валюта

Національною валютою України є гривня, в одній гривні 100 копійок. Вперше гривня в Україні була введена в 1918 році М. Грушевським, великим шанувальником і знавцем історії та традицій країни. Реінкарнована у формі нової національної валюти України у вересні 1996 року після грошової реформи.

Географічне розташування

Україна розташована на південному сході Європи. Площа становить 603,5 тис. кв. км. На півночі межує з Білорусією, на заході з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, на південному заході з Румунією, Молдовою, сусід на сході та північному сході – Росія. Має виходи до Чорного та Азовського морів. В країні 16 природних заповідники та 4 біосферних, велика кількість дендропарків.

Мова і населення

Столиця України – Київ. Державна мова – українська, в повсякденному спілкуванні використовується також російська мова. Серед мов меншин є вірменська, білоруська, болгарська, кримськотатарська, молдавська, гагаузька та інші. Станом на 1.10.2018 р населення України склало 42 220,8 тис. чол. Територія країни адміністративно ділиться на 24 області.