>  Події   >  Нове київське місце – ресторан “100 років тому вперед”
4qm-aty8-89SobkT6EwLig

Українська кухня – це поезія на кінчику язика, на яку відгукуються всі смакові рецептори, а досягає кульмінації в шлунку, даруючи відчуття насичення і бажання прямо-таки танцювати від радості життя, яка раптово прорізається в душі. Ухх! Борщ з пампушками, спокусливі варенички з вишнею, шкварочки, і на солодке – традиційний український узвар. Але в сучасному прочитанні ця поезія особливо хороша в ресторані “100 років тому вперед», який в тестовому режимі запрацював на вул. Володимирській в самому серці Києва. Вперше в історії Україна представляє високу національну кухню, про яку захоплено відгукуються як українці, так і гості країни.

Якщо ви вже бували в Україні і є прихильником традиційної кухні, то ось він – ваш шанс відкрити її для себе знову, з нетривіальними рецептами смачних страв в унікальному та по-домашньому затишному інтер’єрі. Ресторан – дітище іменитого шеф-кухаря Євгена Клопотенка і засновниці “Нової Пошти” Інни Поперешнюк.

 

xNJs3gJz3QmeIcE_RgO6yw-default

“100 років тому вперед” – насправді унікальне місце

Старовинні традиції української кухні химерним чином переплітаються з авторським баченням шеф-кухаря. Це не нехтування традиціями, але їх переосмислення на новий лад. Створюючи неповторне меню, автори не без гордості відзначають, що їм вдалося побудувати сучасну українську кухню. Фантазія і кулінарна вправність відродили кухню такою, якою вона могла б бути, якби 100 років тому її розвиток не зупинили.

«Це все для того, щоб показати вам те, як ми відчуваємо Україну», – зазначає Євген Клопотенко.

Відчути Україну можете і ви-скуштувавши тутешніх супів, салатів, основних страв і десертів. Гурманам припадуть до душі карамелізовані пампушки, медовик, нуга, десерт з червоною капустою і багато іншого. Дизайн інтер’єру, що поєднує в собі інтер’єр традиційної української хати, хай-тек і шеббі-шик, розташовує до приємного і розслабленому проведенню часу. Стримані тони інтер’єру, разом з луговими і польовими квітами, що органічно вписуються в нього, дозволяють відчути Україну майбутнього-автентичну, притягальну і неймовірно естетичну. Це безперечно варто побачити і спробувати!

Залишити коментар