>  Події   >  Кухня шести морів: Balkan’Sky запрошує на екзотичні частування
balkanskaya-kuhnya

Втомила кулінарна одноманітність? Тоді саме час відправитися на Солом’янку, де щойно відкрився новий ресторан – Balkan’Sky. Тут подають традиційну для країн Балканського півострова кухню. А саме – грецьку, сербську, болгарську та румунську. Тому меню рясніє найрізноманітнішими стравами, які захочеться куштувати одну за одною.

Атмосфера і смак живуть під одним дахом

Ресторан знаходиться за адресою Проспект Лобановського, 6, потрапити туди можна з 11:00 до 23:00, всі сім днів на тиждень.Щойно ви переступаєте поріг закладу, то відразу опиняєтеся в атмосфері, що нагадує балканський колорит. Все виконано в умиротворених сіро-синіх відтінках, доповнених яскравими деталями – орнаментами, килимами, балканськими пейзажами на стінах.

Тут ви можете скуштувати традиційну сербську плескавицю, айвар, грецький класичний холодний суп дзадзики на основі йогурту зі свіжим огірком, м’ятою і редискою, Шопський салат, що складається з овочів з сиром, румунську страву Пастрана (філе форелі в кукурудзяній паніровці з обсмаженими овочами і слівочно- лимонним соусом, румунську м’ясну чорбу і багато іншого.

Залишити коментар