>  Гастротуризм   >  Дорогами кави в Києві
212

Київ можна назвати українською столицею кави. І дійсно, кав’ярні в цьому місті на кожному розі, і постійно відкриваються нові. Деякий час тому в Києві почався бум кави, і зараз спритні баріста з Києва займають перші місця на міжнародних чемпіонатах, а різноманіття кавових напоїв таке, що Києву може заздрити навіть “класично” кавовий Відень. Отже, наша добірка кращих кав’ярень Києва:

Традиційно хороша кава в “Чашці” (адреса: Велика Васильківська, 1)

One love coffee bar знаходиться на останньому поверсі галереї сучасного мистецтва Pinchuk Art Centre (Велика Васильківська / Басейна, 1/3-2) і цікавий не тільки кавою, але і білосніжним інтер’єром та прекрасним видом на місто. Чашка кави в цьому барі відмінно підбадьорить після багатогодинної прогулянки по експозиціях центру”Пінчук”.

Ще одна примітна кав’ярня зі схожою назвою – One love espresso bar (Велика Васильківська, 100). Знаходиться у великому і стильному офісному центрі прямо навпроти готичного костелу Св. Миколи.

Vagabond у історичній частині міста (Григорія Сковороди, 7) – це не тільки кава, але і солодощі, домашні пироги, лимонади та дуже милий інтер’єр.

Хармс (Володимирська, 45а) – одне з найпопулярніших місць серед київської молоді. Ця книжкова кав’ярня знаходиться у дворі, прикрашена стильним інтер’єром, є Wi-Fi для роботи.

“Турка” (Гончара, 32-а) має більш високий цінник у порівнянні з конкурентами, але і сама кава, і обслуговування тут перевершать будь які очікування. Навіть вода, на якій варять каву, тут проходить ретельну фільтрацію, в результаті чого смак зовсім інший, ніж в інших кав’ярнях міста.

Espressoholic (Хорива, 25/12) – одна з найулюбленіших кав’ярень місцевого жителя. Свіжа кава, справжні Брауні і вишневі пироги.

First Point (Ярославська, 14/20) – відмінне місце для фрілансерів. Велика Кавова карта, від еспресо до рафа. Знаходиться в центрі міста, звідки пішки можна дійти до набережної.

Кафе “Умка” (Костьольна, 6) – це не просто кав’ярня, але ще і дуже смачне морозиво, найкраще в місті. Саме кафе дуже затишне і світле, сюди обов’язково треба приходити і з дітьми, і на романтичне побачення.

Залишити коментар