Львів

Культурна столиця України

Львів розташований в Західній Україні, заснований у 13 столітті Данилом Галицьким. Історія міста дуже довга, проте незважаючи на його активне життя, тут досі знаходяться будинки і архітектурні споруди, побудовані ще при його заснуванні. У 16-17 столітті багато заможних жителів міста запрошували архітекторів з Європи для додання своїм будівлям унікальності. Тому зовнішній вигляд міста неповторний і різноманітний.

Львів – культурна столиця країни, а найбільш європейською його частиною стало Старе місто. Жителі настільки люблять своє місто, що не відчути цю любов і не перейнятися нею не може жоден турист чи гість міста. І для цього є всі підстави: затишні кафе, смачна здоба і кухня в цілому, музика прямо на вулицях, різноманітність культурних заходів і прекрасні архітектурні споруди, все це не може залишити байдужим.

Визначні пам’ятки міста:

Площа Ринок
Високий замок
Італійський дворик палацу Корнякта
Вірменська церква
Міська ратуша
Галерея під відкритим небом “Щось цікаве”
Костел і монастир бернардинів
Палац Потоцьких
Львівська опера

Головні витрати

Проживання

Місто щедро пропонує послуги хостелів, кожен з яких розташований у вигідному для туристів місці. За 7 євро на добу можна жити в одному зі старовинних будинків міста, де господарі гостинно нададуть крім даху над головою ще й їжу. Готелі Львова мало в чому відрізняються за ціною від хостелів і доступні для гостей, можна зняти номер від 9-10 євро. Можливий варіант проживання в квартирі подобово.

Транспорт

Переміщатися по місту найкраще пішки, так можна охопити більше цікавого і зупинитися по дорозі, приділивши увагу чомусь особливо привабливому. Тим більше, зупинки в кафе і дегустація знаменитої львівської кави додадуть чарівності прогулянкам в будь-яку погоду. Проте по місту ходять маршрутні таксі (0,2 євро), трамваї (0,1 євро), служба таксі (найдешевше – “Економ-таксі”). Нещодавно в місті відкрився велопрокат, що додає чарівності прогулянок. Найбільш віддалені точки міста з’єднують тролейбуси. Якщо виникне бажання поїхати в Карпати або в будь-яке місто Західної України, можна взяти в оренду автомобіль, причому прямо в аеропорту.

Їжа

Львів – справжній гастрономічний рай. Стилізований по землянку УПА ресторан “Криївка”, специфічне кафе “Мазох”,” будинок легенд ” і багато інших закладів, кожен зі своєю родзинкою. Їжа тут від найвишуканіших страв до місцевої кухні, ціна може бути доступна на будь-який гаманець. Кухня відрізняється від української традиційної, адже на неї вплинули польські та закарпатські віяння. Флячки, львівські сирники, м’ясні страви, пляцки, млинці… Місцеві ресторани та кафе, окрім смачної їжі, нададуть неповторні декорації або історію.

Неможливо обійти увагою львівські кафетерії. Каву тут готують особливо смачно, перетворюючи процес на справжнє мистецтво, а результат – у шедевр.

52a088a720822

Бюджет на тиждень

У Львові їжа – не предмет для економії, адже саме вона є родзинкою міста. Якщо розраховувати на мінімальні витрати, можна вкластися в 62-88 євро на тиждень. Максимальні витрати обмежуються тільки вашими можливостями, а вже на що витратити, знайдеться завжди.

Лайфхаки

1
При переміщенні по території міста скористайтеся Uber, вартість поїздки від 0,4 євро.
2
Пам'ятки міста також можуть бути або за недорогими, або зовсім безкоштовними. Наприклад, Музей жертв політичних репресій ``Тюрма на Лонцького``, музика трубача, храми Львова і мальовничі будівлі на площі Ринок, ``Дім легенд``, Високий Замок, виконання вуличних музикантів.
3
З червня по жовтень чотири рази в тиждень в місті проходить безкоштовний тур: Старе місто, Висока Замкова гора, легендарні бари і кафе міста.
4
Проживання в хостелах обійдеться в суму від 4,5 євро. Можна бронювати житло на сайтах, що зробить його гарантованим та більш доступним.

Чим ще зайнятися у Львові

Історія Львова нараховує багато століть, що робить її цікавою і насиченою. У кожного будинку тут своя атмосфера і настрій. Прогулянки по місту немов переміщують туриста в одну з європейських країн. Водночас Львів зберігає притаманний тільки йому дух. Загляньте, наприклад, у Львівську копальню кави, і ви зрозумієте, про що йде мова. Заклад знаходиться в центрі, тому не побачити його неможливо. Кава тут представлена у найрізноманітніших видах, підтверджуючи славу Львова як кавової столиці.

І обов’язково відвідайте Високий замок, найвищу точку Львова, висота якої становить 413 м. Вид, що відкривається з цього оглядового майданчика, запам’ятається вам назавжди і покаже місто у всій красі. Перелік пам’яток, які гідні бути побаченими, настільки великий, що кожному туристу можна скласти персональний список, у відповідності з власними смаками. Зазирніть у наш в блог, щоб отримати більше ідей для поїздки до Львова.

0

Залишити коментар