• Одеса

  Найбільше торгівельне місто, санаторно-лікувальний центр, з багатою культурою і цікавими пам'ятками, розташувалося на північному заході чорноморського узбережжя.

 • Київ

  Київ - столиця України і одне з міст-мільйонників. Це урядовий і культурний центр, розташований у північній частині країни.

 • Харків

  Друге за кількістю населення місто України, яке також є освітньою та науковою столицею. Розташований на північному сході країни, заснований в першій половині XVII століття.

 • Львів

  Львів розташований в Західній Україні, заснований у 13 столітті Данилом Галицьким. Історія міста дуже довга, проте незважаючи на його активне життя, тут досі знаходяться будинки і архітектурні споруди, побудовані ще при його заснуванні.

 • Чернігів

  Друге за величиною місто після Києва, вперше згадане в 907 році. Обласний центр, розташований на самій півночі, запропонує програму дозвілля для всіх, хто цікавиться культурою та історією України.

 • Чернівці

  Чернівці розташовані на південному заході України, на правому березі річки Прут. Неподалік проходить кордон з Румунією. Місто є адміністративним центром Чернівецької області та культурним центром Західної України.

Ваша подорож по Україні починається

Відкрийте для себе багатогранную країну, де є місце і галасливим мегаполісам, і тихим куточкам, лісам, горам та озерам

Найкраще з нашого блогу

Більше ідей и лайфхаків для подорожей

В Україні кожен турист знайде те, що йому до вподоби. Історичні пам’ятки, сучасне мистецтво, гірські масиви, зимовий відпочинок, шопінг-тури… Тільки від вас залежить, якою ви побачите цю країну. Читайте наш блог, та відкрівайте більше ідей для подорожей по Україні.

Instagram
It seams that you haven't connected with your Instagram account