• Одеса

  Найбільше торгівельне місто, санаторно-лікувальний центр, з багатою культурою і цікавими пам'ятками, розташувалося на північному заході чорноморського узбережжя.

 • Харків

  Друге за кількістю населення місто України, яке також є освітньою та науковою столицею. Розташований на північному сході країни, заснований в першій половині XVII століття.

 • Чернігів

  Друге за величиною місто після Києва, вперше згадане в 907 році. Обласний центр, розташований на самій півночі, запропонує програму дозвілля для всіх, хто цікавиться культурою та історією України.

 • Чернівці

  Чернівці розташовані на південному заході України, на правому березі річки Прут. Неподалік проходить кордон з Румунією. Місто є адміністративним центром Чернівецької області та культурним центром Західної України.

 • Львів

  Львів розташований в Західній Україні, заснований у 13 столітті Данилом Галицьким. Історія міста дуже довга, проте незважаючи на його активне життя, тут досі знаходяться будинки і архітектурні споруди, побудовані ще при його заснуванні.

 • Київ

  Київ - столиця України і одне з міст-мільйонників. Це урядовий і культурний центр, розташований у північній частині країни.

Ваша подорож по Україні починається

Відкрийте для себе багатогранную країну, де є місце і галасливим мегаполісам, і тихим куточкам, лісам, горам та озерам

Найкраще з нашого блогу

Більше ідей и лайфхаків для подорожей

В Україні кожен турист знайде те, що йому до вподоби. Історичні пам’ятки, сучасне мистецтво, гірські масиви, зимовий відпочинок, шопінг-тури… Тільки від вас залежить, якою ви побачите цю країну. Читайте наш блог, та відкрівайте більше ідей для подорожей по Україні.

Instagram